هیچ گرانی بی حکمت نیست ، هیچ ارزانی بی علت

سروران گرامی، در ابتدای امر توضیح این مطلب را ضروری می دانم که به استحضار برسانم قبل از هر اقدامی در کشور دیگر حتما یک یا دو سفر به صورت تفریحی داشته باشید تا کلیات آن کشور را در بازدیدهای توریستی خود ارزیابی نمایید و سپس هدف خود چه در حوزه کاری، اقامت و زندگی، تحصیلی و موارد دیگر را مشخص نمایید و پس از دریافت مشاوره لازم از هماهنگ کننده های معتبر اقدام به حضور و این بار به عنوان یک سفر کاری و نه سفر تفریحی نمایید و شرایط را به طور دقیق در کنار مشاور خود ارزیابی کنید و در انتها اقدام به عقد قرارداد در راستای پیاده سازی و اجرای اهداف خود نمایید. این مطلب را از این جهت بیان نمودم چون به دفعات دوستان با ما تماس می گیرند و سوال می نمایند که فلان کشور برای زندگی یا کار مناسب است یا خیر؟ و به دلیل اینکه انتخاب هدف، یک موضوع کاملا شخصی و بر اساس داشته های هر شخص می باشد و هیچگاه معیار نظر یک شخص نمیتواند شاخص ارزیابی مناسبی برای شخص دیگری باشد و هر کسی باید به طور مستقل و بر اساس معیار و آرمانهای خود این ارزیابی را انجام دهد تا به اهداف خود به طور کامل نائل آید زیرا پارامترهای ارزیابی و مقایسه افراد مختلف، متفاوت است.

چرا که سیس رد اصل را بر شفاف سازی و ارائه خدمات مطلوب قرار داده و به طور یقین حلقه مشتریان ما کسانی هستند که شما ما را به آنها معرفی می کنید.

از جمله خدمات قابل ارایه در سیس رد می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • ارائه مشاوره در مورد سرمایه گذاری و فعالیت تجاری در کشورهای حوزه فعالیت این پایگاه از طریق دفتر تهران
  • بازاریابی محصولات شما در کشور هدف از طریق دفاتر خود در کشور مقصد
  • ارایه بازدیدهای ویژه و خاص و یا هماهنگی جهت ثبت نام در دوره ها و نمایشگاه ها از طریق دفاتر خود در کشور مقصد
  • فراهم نمودن شرایط اقامتی مورد نیاز در هر سطح و کیفیت و بودجه
  • ارایه خدمات کارگزاری سفر تفریحی و تجاری به صورت شخصی و گروهی در کشور مقصد
  • و دیگر خدمات بر اساس نیاز شما در حوزه فعالیت سایت

تیم سیس رد آمادگی خود به منظور فراهم آوردن امکان بازدید از نمایشگاه های کشورهای حوزه فعالیت و شرکت در سایر رویدادهای این کشورها را برای تمامی مسافرین عزیز اعلام می دارد. برای اطلاع از جزییات آن با دفتر مجموعه تماس حاصل فرمایید.


انجام امور بازرگانی

سیس رد با توجه به توانمندی ها و تجربیات خود و همچنین در دسترس داشتن کارگروه های مناسب این امکان را دارد که در راستای هرگونه خدمات بازرگانی و تجاری شما و به منظور انجام هماهنگی های بیشتر و ارائه مشاوره های لازم و همچنین انجام خدماتی از جمله ثبت شرکت، امور مالی و مالیاتی ، امور بازرگانی، سرمایه گذاری و صادرات و واردات کالای شما، خدمات مورد نیاز شما را به طور کامل در کشور مقصد فراهم نماید و در این رابطه دفتر تهران فقط مشاوره های لازم به شما تجار گرامی را ارائه می نماید و در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی از کارگزاران خود در کشور مقصد بهرمند خواهیم شد و همچنین سیس رد این امکان را فراهم آورده تا شما تاجر و مسافر گرامی را در فعالیتهای تجاری خود همراهی نموده و در صورت نیاز قرار ملاقات های شما را تنظیم نماییم و یا در صورت نیاز مترجم محلی نیز در اختیار شما قرار بدهیم.


حمل و نقل

بدون شک یکی از نیازهای اصلی شما دوست گرامی، فراهم آمدن یک وسیله متناسب با سفر و یا ارسال و یا دریافت کالای خود است و بدیهی است یکی از ارکان اصلی حمل و نقل می باشد که با توجه به طول مسافت و هزینه، متفاوت خواهد بود که به طور معمول یکی از گزینه های هوایی و زمینی خواهد بود. سیس رد در این راستا نیاز شما همراه گرامی را با توجه سلیقه شما و توجیه اقتصادی لازمه مرتفع می نماید.


هتل، هاستل و یا آپارتمان اختصاصی

یکی از نیازهای اصلی هر سفر محل اقامت آن می باشد که بر اساس نوع سفر میتوانید از گزینه های متفاوتی بهره مند شوید.
هتل که یکی از ساده ترین و راحت ترین گزینه های اقامتی می باشد و با توجه به اینکه هدف از سفر، توریستی و گردشگری می باشد و یا هدف تجاری و بیزینسی را به دنبال دارید، می توانید گزینه خود را با توجه به در نظر گرفتن پارامترهایی از قبیل امکانات هتل، دوری و نزدیکی و مسافت آن به محل اهداف و جلسات خود انتخاب نمایید و بدیهی است که با توجه به رتبه و درجه هتل و همچنین نوع سرویس و خدمات هتل (BB,HB,ALL,UALL) هزینه های متفاوت خواهند داشت.
نوع دیگری از اقامت هاستل ها هستند که معمولا پیشنهاد می گردد در صورتی که  به صورت گروهی مسافرت می نمایید و به دنبال محل اقامت ارزانتری می گردید، از این گزینه استفاده نمایید (لازم به توضیح است که در هاستل معمولا اتاقها به صورت چند تخته و سرویسها به صورت اشتراکی و مشاع می باشند). البته هاستل ها هم درجه بندی و بر اساس کیفیت و امکانات آنها هزینه های متفاوتی را خواهند داشت ولی در مقایسه با هتل ها از قیمت ارزانتری برخوردار می باشند.
نوع سوم آپارتمانهای اختصاصی می باشند که یک واحد آپارتمان یا سوئیت به صورت دربست در اختیار مسافر گرامی قرار می گیرد و بدیهی است امکانات در این نوع اقامت و روشهای انتخابی وعده های خوراکی به عهده خود مسافر می باشد.
در دنیای ارتباطات و عصر ارتباطات امروزی به طور یقین این شرایط برای مسافر فراهم آمده است که محل اقامت خود را به طور شخصی انتخاب و رزرو نماید و در این راستا سیس رد لیست اکثر هتل ها به تفکیک هر کشوری را اعلام نموده است ولی به طور یقین با توجه به اینکه سیس رد به صورت توافقنامه های گروهی، این خدمات را در مقصد ارائه می دهد از اینرو از قیمت رقابتی تری برخوردار خواهد بود ولی در صورت نیاز به رزرو توسط خود مسافر و بدون دخالت سیس رد، هر گونه مشاوره و راهنمایی لازم را بی منت در اختیار شما مسافر گرامی قرار می دهیم.


ویزا

رکن بعدی به منظور ورود و خروج به هر کشوری موضوع ویزا یا روادید می باشد و البته برخی کشورهای طی توافقاتی که با کشور عزیزمان داشته اند به صورت دو طرفه اخذ روادید یا ویزا را قبل از سفر لغو نموده اند و مسافر به هنگام ورود و خروج و در کشور مقصد، مجوز مربوطه را در مرزهای ورودی و خروجی به راحتی می تواند اخذ نماید. برخی کشورها نیز در راستای راه اندازی دولت الکترونیکی کشور خود امکان اخذ ویزا را به صورت الکترونیکی و اینترنتی جهت سهولت کار برای مسافران گرامی فراهم آورده اند که سیس رد لینک مربوط به سایت این کشورها را نیز قرار داده است. در صورت نیاز به اخذ ویزا چه به صورت انفرادی و چه به صورت گروهی در انواع مختلف توریستی، تجاری و ... سیس رد آماده ارائه هر گونه خدمات در این راستا می باشد.


ثبت نام در دانشگاه ها و دوره ها تخصصی

همانگونه که در سایت سیس رد مشاهده می گردد لیست تمامی دانشگاه ها به تفکیک هر کشور ارائه شده است و شما دانشجوی گرامی می توانید به طور مستقیم با دانشگاه مربوطه مکاتبه نمایید و از شرایط اخذ دانشجو در هر مقطعی مطلع شوید و در صورت نیاز به انجام هر گونه هماهنگی و خدمات متناسبی، سیس رد از انجام آن و در حد توان دریغ نمی ورزد.