پیرو مشارکت گروه سیس رد با شرکت هلدینگ بین المللی لوتوس با 7 سال سابقه فعالیت در گرجستان آماده ارائه خدمات زیر می باشد:
 
  • ارائه خدمات به عنوان کارگزار رسمی گرجستان در زمینه گردشگری

این شرکت آماده ارائه خدمات و پکیج تورهای گرجستان به آژانسها و دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری در قالب انعقاد قرارداد و تفاهمنامه به طور مستقیم با دفتر گرجستان می باشد و کیفیت کار این گروه را در عمل تجربه نمایید.
گرجستان یکی از کشورهای با مناطق بکر و طبیعت حیرت انگیز و همچنین با آثار باستانی فراوان و همچنین مناطق ساحلی دریای مدیترانه میتواند به عنوان یک مرکز مهم گردشگری به حساب آید و هر ساله گردشگران بسیاری از نقاط مختلف جهان را جذب می کند که گردشگران ایرانی نیز از این قاعده مستثنی نیستند و هر ساله شاهد سفر بسیار از گردشگران ایرانی به کشور گرجستان می باشیم، از اینرو با توجه به اهمیت موضوع این مجموعه اقدام به ارائه خدمات گردشگری به عنوان کارگزار رسمی و ثبت شده در گرجستان نمود و آماده ارائه هر گونه خدمات کارگزاری گردشگری در گرجستان به آژانسها و دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری می باشد و  در این راستا سیس رد اقدام به برنام ریزی تورهای گرجستان به ویژه تور تفلیس و تور باتومی و فراهم آوردن شرایط تفریحی مناسب نموده است.

 
  • ارائه خدمات نمایشگاهی در نمایشگاه ها و سمینارهای گرجستان

ارائه خدمات نمایشگاهی شامل بازدید از نمایشگاه ها یا شرکت و حضور در نمایشگاه های گرجستان توسط این گروه به کلیه تولیدکنندگان و بازرگانان محترم ارائه می شود. این خدمات میتواند شامل بازدید از سمینارها، همایش ها و نمایشگاه ها در قالب تیم ها و گروهها و یا خدمات مورد نیاز در راستای اجاره غرفه و تجهیزات و تبلیغات مورد نیاز به منظور حضور در یک نمایشگاه تخصصی باشد که سیس رد به طور مستقیم در گرجستان آماده ارائه هر گونه خدمات در حوزه نمایشگاه های گرجستان را دارد.
 
  • مشاوره تحصیلی و ارائه خدمات دانشجویی در دانشگاه های گرجستان

کشور گرجستان با دارا بودن دانشگاه های متعدد و معتبر در سراسر دنیا و به دلیل اعتبار مدرک این دانشگاه ها در کشورهای اروپایی و آمریکایی و آسیایی و همچنین هزینه های پایین زندگی و تحصیلی نسبت به دیگر کشور های اروپایی، یکی از بهترین انتخابات برای هموطن های عزیز می باشد از این رو این مجموعه در خصوص مشاوره، ثبت نام و پیگیری کارهای دانشجویان، می تواند این راه را برای تمامی ایرانیان تسهیل نماید و از مشاوره کارشناسان سیس رد به طور مستقیم در گرجستان بهره مند شوید.
 
  • مشاوره شغلی و سرمایه گذاری و ارائه خدمات بازاریابی محصولات شما در گرجستان

بدون شک سربلندی و موفقیت هموطنان عزیزمان در زمینه های مختلف شغلی و سرمایه گذاری یکی از بزرگترین اهداف این مجموعه می باشد از این رو با مشاوره رایگان در زمینه های مختلف توسط کارشناسان مربوطه، تمام تلاش خود را در این راه در زمینه های ثبت شرکت و اقامت، معرفی پروژه های سودآور، حسابداری و مسائل بانکی به کار گیرد و در تمام مراحل سرمایه گذاری و تجارت در گرجستان و پیاده سازی پروژه و طرح خود در گرجستان در کنار شما خواهیم بود  با 7 سال حضور موفق در گرجستان میتوانیم با افتخار راهنما و راهشگای شما در زمینه سرمایه گذاری و تجارت در گرجستان باشیم.
 
  • انجام امور تجاری و ثبت شرکت در گرجستان

در راستای اهداف و گسترش فعالیت شما تجار و تولیدکنندگان گرامی، این مجموعه آماده ارائه خدمات مربوط به ثبت انواع شرکت در کشور گرجستان و همچنین انجام کلیه امور بانکی، مالی و مالیاتی شما در گرجستان می باشد.

انواع سرمایه گذاری و ثبت شرکت در گرجستان:

 
  1. کارآفرینی، در این شیوه از سرمایه گذاری، فرد سرمایه گذاری به عنوان یک شخص حقیقی فعالیت و خدمات خود را راه اندازی می کند و بدیهی است که ماهیت حقوقی نخواهد داشت و مناسب افرادی می باشد که میخواهند با سرمایه اندک فعالیت تجاری و یا خدمات خود را راه اندازی نمایند.
  2. شرکت مسئولیت محدود که در این شرکت حتی با یک نفر نیز قابل تاسیس است و عمده شرکتهای گرجستان از این نوع می باشند. 
  3. شرکتهای سهامی
گروه سیس رد به طور مستقیم در گرجستان همراه شما در زمینه ثبت شرکت، افتتاح حسا بانکی، اجاره یا خرید دفتر کار، استخدام کارشناسان، استخدام حسابدار و امور مالی و مالیاتی خواهد بود.
 
  • انجام امور املاک در گرجستان

در صورت تمایل به خرید و یا اجاره املاک در کشور گرجستان میتوانید از مشاوره و راهنمایی های این مجموعه بهره مند شوید تا بهترین گزینه را انتخاب نمایید.
راهنمای شما در اجاره بلند مدت ملک و آپارتمان، خرید و ساخت و ساز ملک و آپارتمان در گرجستان خواهیم بود.


به منظور دریافت اطلاعات بیشتر با بخش اطلاعات تماس سایت تماس حاصل فرمایید.

تلگرام : Babak_emadi@
ایمیل: info@cisroad.com